VOLKSWAGEN T5 ABT
VOLKSWAGEN T5 ABT
VOLKSWAGEN T5 ABT
VOLKSWAGEN T5 ABT
VOLKSWAGEN T5 ABT
VOLKSWAGEN T5 ABT
VOLKSWAGEN T5 ABT

VOLKSWAGEN T5 ABT

Abt Sporting Van - tak brzmi hasło reklamowe firmy Abt Sportsline dla pakietu dedykowanego dla Volkswagena T5. To hasło doskonale oddaje ducha tego samochodu - Transporter jest z jednej strony pakowny i elastyczny, a z drugiej ten egzemplarz ma badzo dynamiczny charakter. Z zewnątrz samochód wyróżnia się dyskretnymi spoilerami, które wizualnie zbliżają samochód do podłoża.

Dla polepszenia właściowości jezdnych zastosowano w tym samochodzie sportowe sprężyny Abt. Nadwozie zostało obniżone o ok. 30 mm a zawieszenie zostało usztywnione.

Napęd w Transporterze został przebudowany według własnego projektu naszej firmy. Seryjnie silnik 2.5 TDI osiągał moc maksymalną 130 KM oraz maksymalny moment obrotowy na poziomie 340 Nm. Te parametry nie były wystarczające, dlatego zdecydowaliśmy się na zaawansowane modyfikacje. Wymieniono turbosprężarkę na większą, do której następnie wystrojono silnik. Po tych zabiegach silnik T5 osiąga moc maksymalną 206,7 KM i ponad 430 Nm momentu obrotowego. Aby bezpiecznie przenieść tak wysoki moment obrotowy na koła, zastosowano wzmocnione sprzęgło i koło dwumasowe.

Udzielamy gwarancji na 2 lata oraz 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

Obejrzyj pomiar T5 na hamowni

Abt-sportsline dla VW T5

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X