Audi RS6 Plus V10 TFSI
Audi RS6 Plus V10 TFSI
Audi RS6 Plus V10 TFSI
Audi RS6 Plus V10 TFSI
Audi RS6 Plus V10 TFSI
Audi RS6 Plus V10 TFSI
Audi RS6 Plus V10 TFSI

Audi RS6 Plus V10 TFSI

Przedstawiamy wam kolejne Audi RS6 zmodyfikowane w Pachura Moto Center. Tym razem w nasze ręce trafiła rzadka wersja „Plus”.

Silnik V10 TFSI jest jedną z naszych ulubionych jednostek napędowych, ogromne rezerwy, jakie w nim drzemią sprawiają że praca nad tym silnika zawsze daje satysfakcjonujący rezultat.

Audi RS 6 już w serii poraża swoją mocą. Pomiar wersji seryjnej na naszej hamowni wykazał 570 KM i 670 Nm, co powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednego kierowcę. Ale dla naszego klienta to wciąż było za mało…

Pierwszym krokiem jaki zrobiliśmy było przeprowadzenie modyfikacji silnika. Kolejnym etapem naszych prac był montaż pięknego układu wydechowego Millttek Sport ze stali kwasoodpornej. Ten system składa się z zespolonych tłumików środkowych oraz dwóch tłumików końcowych z końcówkami wydechowymi owalnymi pokrytymi ceramiczną powłoką w czarnym kolorze. Dodatkowo zamontowaliśmy sportowe filtry powietrza BMC.

Testy na hamowni dały bardzo dobre wyniki: moc silnika wzrosła o blisko 120 KM, a moment obrotowy zwiększył się o 180 Nm. Teraz Audi RS6 legitymuje się mocą maksymalną o wartości 688 KM i momentem obrotowym 853 Nm, są to parametry które wbiją w fotel każdego kierowcę!

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X