NOWE AUDI RS6 4.0TFSI ABT AEC
NOWE AUDI RS6 4.0TFSI ABT AEC
NOWE AUDI RS6 4.0TFSI ABT AEC
NOWE AUDI RS6 4.0TFSI ABT AEC
NOWE AUDI RS6 4.0TFSI ABT AEC
NOWE AUDI RS6 4.0TFSI ABT AEC
NOWE AUDI RS6 4.0TFSI ABT AEC

NOWE AUDI RS6 4.0TFSI ABT AEC

Dziś przedstawiamy wam kolejną bestię, która opuściła naszą „fabrykę mocy”. Najnowsze Audi RS6 4.0TFSI to zapewne pierwszy egzemplarz w Polsce, który przeszedł takie modyfikacje. Najszybsze kombi od Audi już w wersji seryjnej jest niezwykle mocnym samochodem. RS6 generuje jeszcze więcej mocy niż obiecane przez producenta 560KM i 700Nm: pomiar na hamowni wykazał moc na poziomie 585KM i moment obrotowy równy 726Nm. Jednak my doskonale wiemy, że może być jeszcze lepiej. I tak – po zamontowaniu komputera sterującego pracą silnika – ABT Engine Control – podwójnie doładowana „V-ósemka” zyskała dodatkowe 84KM i aż 92Nm. Rezultat końcowego pomiaru jest imponujący – moc 668KM i moment obrotowy 818Nm.

Taka „elektrownia” pod maską przekłada się na wprost oszałamiające osiągi samochodu na drodze. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje zaledwie 3,6s, czyli o 0,3 s krócej niż w wersji seryjnej. Jest to rzeczywisty wynik jaki udało nam się uzyskać w teście drogowym. Co ciekawe, może być jeszcze lepiej! Audi RS6 wyposażone w Pakiet Abt Power S ze sportowym układem wydechowym, osiągające 700 KM, przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,4s! Nasze auto z silnikiem o mocy 668 KM w teście przyspieszenia od 100 do 200 km/h wykonało sprint w 8,1 s, co jest wynikiem o ponad 1 s lepszym od samochodu seryjnego. Prędkość maksymalna tego Audi została zwiększona z 280 do 320km/h.

Podsumowując: nowy silnik Audi 4.0 TFSI sprawuje się fantastycznie czy to w S7, S8 czy w RS6. Każdy samochód z tym silnikiem, który tuningowaliśmy generuje niezwykle wysoki moment obrotowy o bardzo równym przebiegu. W nowym Audi RS6 po naszych modyfikacjach pracuje silnik, którego niesamowita siła ciągu katapultuje samochód do przodu z niewyobrażalną siłą.

 

Udzielamy gwarancji na 5 lat oraz 150 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

http://www.youtube.com/watch?v=Ivq-JanqsBg&feature=youtu.be

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X