BMW M3 E92
BMW M3 E92
BMW M3 E92
BMW M3 E92
BMW M3 E92
BMW M3 E92
BMW M3 E92
BMW M3 E92
BMW M3 E92

BMW M3 E92

 W Pachura Moto Center modyfikowaliśmy BMW M3 E92. Marzeniem naszego klienta było przerobienie seryjnego układu wydechowego oraz zwiększenie mocy w jego aucie. Dodatkowo popracowaliśmy nad wyglądem M3. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! By spełnić wymagania klienta i sprostać jego oczekiwaniom, postawiliśmy na sprzęt z najwyższej półki. Dzięki temu M3 otrzymało nowy, kompletny, tytanowy wydech firmy Akrapovic. Fabryka ta specjalizuje się w tworzeniu układów wydechowych, które przyprawiają o szybsze bicie serca. Tak było również w tym przypadku.

 BMW zostało wyposażone w wydech Akrapovic Evolution Line ze sportowymi katalizatorami oraz podwójną końcówką wydechu. Świetny wygląd, rasowe brzmienie oraz masa aż o 14 kg mniejsza od seryjnego układu wydechowego są jego największymi zaletami. Oryginalny papierowy filtr powietrza zastąpiliśmy sportowym filtrem BMC. Wkład filtra jest wykonany ze specjalnej mieszanki bawełny osadzonej na metalowej siatce, dzięki temu umożliwia przepływ znacznie większej ilości powietrza przy niezmienionym stopniu filtracji. Nowy wydech i filtr powietrza w M3 otworzyły nam drogę do zmodyfikowania ECU i zwiększenia mocy BMW. Pierwszy pomiar na hamowni pokazał, że auto jest słabsze niż powinno być opuszczając fabrykę. Bawarka dysponowała mocą 409KM oraz momentem obrotowym wynoszącym 374Nm. Zmiana wydechu i przeprogramowanie sterownika silnika dały oczekiwane rezultaty. Obecnie M3 ma 30KM więcej niż w serii, co daje bardzo przyjemne 440KM. Moment obrotowy silnika zwiększył się o 33Nm i wynosi teraz aż 407Nm! Auto stało się naprawdę  bardzo zwinne, a reakcja na pedał gazu jest jeszcze bardziej ekstremalna. M3 E92 zostało również wyposażone w wykonany w całości z włókien węglowych dyfuzor zderzaka tylnego oraz podwójny spoiler zderzaka przedniego od Vörsteiner. Auto prezentuje się naprawdę wyjątkowo, wyróżnia się pośród szarej rzeczywistości!
Teraz samochód jest gotowy, by dawać właścicielowi pełnię satysfakcji.

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X