ABT Audi A8 4.2 TDI
ABT Audi A8 4.2 TDI
ABT Audi A8 4.2 TDI
ABT Audi A8 4.2 TDI
ABT Audi A8 4.2 TDI
ABT Audi A8 4.2 TDI
ABT Audi A8 4.2 TDI

ABT Audi A8 4.2 TDI

Audi A8 to elegancka limuzyna najwyższej klasy o bardzo dynamicznym wizerunku. Ten wizerunek warto podkreślić, i to jest właśnie nasza specjalność.

Piękna srebrna limuzyna otrzymała pakiet zewnętrzny Abt Sportsline, ze spoilerami w dwukolor owym zestawieniu. Przedni i tylny spoiler zostały wyróżnione grafitowym kolorem "Gunmetall" pod kolor felg aluminiowych Abt DR 9,5 x 20". Dynamika tego samochodu objawia się nie tylko na zewnątrz, lecz przede wszystkim jej źródło bije pod maską. Dobrze nam znany silnik 4.2 TDI poddaliśmy chiptuningowi Abt Power. Efekty modyfikacji są potężne: Moc maksymalna to aż 420 KM a moment obrotowy kształtuje się na poziomie 890 Nm.

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X