Audi A6 3.0 TDI
Audi A6 3.0 TDI
Audi A6 3.0 TDI
Audi A6 3.0 TDI
Audi A6 3.0 TDI
Audi A6 3.0 TDI
Audi A6 3.0 TDI
Audi A6 3.0 TDI
Audi A6 3.0 TDI

Audi A6 3.0 TDI

Ten model Audi już raz gościł w naszym serwisie Pachura Moto Center. Kilka tygodni temu pracowaliśmy nad mocą tej piekielnej maszyny. Wtedy zamontowaliśmy komputer sterujący pracą silnika ABT Engine Control (ABT AEC). Dzięki temu auto wzmocniliśmy o 43 KM i 72Nm. Wynik: seryjne 257 KM i 519Nm zamieniliśmy na potężne 300KM i 591Nm.
Teraz nadszedł czas na oszlifowanie tego diamentu i nadanie mu nowego nieco bardziej drapieżnego kształtu. Audi A6 wyposażyliśmy w pakiet stylistyczny ABT Sportsline. Samochód otrzymał nowy przedni spojler, który subtelnie przybliża auto do drogi. Zamontowaliśmy także listwy boczne oraz tylny spojler z podwójnymi końcówkami układu wydechowego. Sam układ wydechowy to jeden z najnowszych sportowych modeli brytyjskiej firmy Milltek Sport.
Dopełnieniem tego zestawu są aluminiowe felgi ABT Sportsline, model DR 20”. Oczywiście, są one również dostępne w połączeniu z oponami  Dunlop SP Sport Maxx GT o bardzo dobrych właściwościach trakcyjnych.

Zakres wykonanych modyfikacji: tuning, pakiet stylistyczny Abt Sportsline, chiptuning.

Udzielamy gwarancji na 2 lata lub na 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X