ABT AUDI A8 4.2 TDI
ABT AUDI A8 4.2 TDI
ABT AUDI A8 4.2 TDI
ABT AUDI A8 4.2 TDI
ABT AUDI A8 4.2 TDI
ABT AUDI A8 4.2 TDI
ABT AUDI A8 4.2 TDI
ABT AUDI A8 4.2 TDI
ABT AUDI A8 4.2 TDI

ABT AUDI A8 4.2 TDI

To już dziesiąta A-ósemka, która w tym roku wyjechała z naszego serwisu.  Efekt przemian jak zwykle jest imponujący. Ten model Audi już w serii ma wiele do powiedzenia. Auto prezentuje się okazale i wyjątkowo prestiżowo. Co nie oznacza, że z tego auta nie można wydobyć znacznie więcej… Dlatego prezentujemy nasz pomysł na to jak przeobrazić A-ósemkę w prawdziwą sportową limuzynę.

To Audi w ciągu kilku dni otrzymało idealnie skrojony czarny „garnitur”. A-ósemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje najlepszy na rynku tuner Abt Sportsline. Audi zostało ubrane w pakiet stylistyczny ABT „Aero”. Wystylizowane w Pachura Moto Center Audi wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne, nowy tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego oraz tylna lotka. Dzięki nim linia boczna Audi A8 jest jeszcze bardziej sportowa, a sam samochód sprawia wrażenie jeszcze bardziej ekskluzywnego.

Uzupełnieniem pakietu są nowoczesne felgi ABT DR 21”.

Na koniec przyszedł czas na podniesienie mocy... Po chiptuningu to auto zyskało moc 404KM i 861Nm.

Udzielamy gwarancji na 2 lata lub na 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X