TechArt Porsche Cayenne 3.0 TDI
TechArt Porsche Cayenne 3.0 TDI
TechArt Porsche Cayenne 3.0 TDI
TechArt Porsche Cayenne 3.0 TDI
TechArt Porsche Cayenne 3.0 TDI

TechArt Porsche Cayenne 3.0 TDI

Oto Porsche Cayenne Diesel ubrane w idealnie skrojony body kit firmy TechArt. Najprawdopodobniej to pierwsze auto z pakietem TechArt kompletnie zmodyfikowane przez polską firmę. Pachura Moto Center podjęło współpracę z nadwornym tunerem marki Porsche, czego efektem jest to piękne, elegancko wystylizowane TechArt Porsche Cayenne.
W skład pakietu AERO 1 wchodzi spoiler przedniego zderzaka, tylna lotka dachowa (w tym przypadku zachowano seryjną lotkę), listwy progowe oraz tylny spoiler z czterema końcówkami układu wydechowego. Całość daje bardzo funkcjonalny i estetyczny efekt.
Warto zwrócić uwagę na pomysłowy trzy-częściowy przedni spoiler, który jest zintegrowany z wlotami powietrza, aby wspomóc schładzanie układu hamulcowego.
Porsche zyskało także bardziej elegancki charakter podczas lakierowania karoserii. Zmiany dotyczą między innymi lusterek i listew w nadkolach, które w całości zostały pokryte białym lakierem.
Tuner w swojej ofercie prezentuje także pakiet MAGNUM, który posiada imponujący wygląd i podkreśla dynamiczną podstawową formę Cayenne. MAGNUM przyciąga uwagę ekskluzywnymi wykończeniami z carbonu. Włóko węglowe pojawia się na grillu, dyfuzorze, lusterkach oraz na listwach bocznych.
Dopełnieniem zmian przeprowadzonych w Pachura Moto Center był tuning silnika. Przeprowadzono modyfikację z 245 KM na 285 KM. Seryjne 550Nm podniesiono do 608Nm. Taka modyfikacja objęta jest gwarancją do dwóch lat lub 100 tys. km. Oczywiście istnieje możliwość jej przedłużenia do 5 lat lub 150 tys. km.

 

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X