TechArt Porsche Panamera Grand GT
TechArt Porsche Panamera Grand GT
TechArt Porsche Panamera Grand GT
TechArt Porsche Panamera Grand GT
TechArt Porsche Panamera Grand GT
TechArt Porsche Panamera Grand GT
TechArt Porsche Panamera Grand GT
TechArt Porsche Panamera Grand GT

TechArt Porsche Panamera Grand GT

Program TechArt GrandGT jest jak zwykle spektakularny!

Potężny przedni zderzak z dużymi wlotami powietrza rewelacyjnie podkreśla dynamiczne kontury tego niesamowitego auta. Dopełnieniem są wielofunkcyjne światła do jazdy dziennej, które są idealnie zintegrowane z przednim zderzakiem. System świateł łączy we wspólnej obudowie światła dzienne, światła pozycyjne, światła postojowe oraz kierunkowskazy LED. Dodatkowym punktem projektu TechArt Aero dla Panamera Grand GT jest pokrywa silnika, która jest zbudowana z wysokiej jakości włókien węglowych, z wbudowanymi wlotami powietrza dla zoptymalizowanej regulacji bilansu ciepła w komorze silnika.

Pakiet zawiera potężne osłony boczne i błotniki, które zwiększają szerokość Panamery o 21 mm po każdej stronie przedniej osi w porównaniu do standardowego pojazdu i o 42mm z każdej strony tylnej osi, co korzystnie wpływa na perfekcyjność w pokonywaniu zakrętów na drodze.

Wykończenia reflektorów oraz zakończenia wlotów powietrza wykonane są z wysokiej jakości poliuretanu RIM. Ponadto eleganckie podświetlenia pojazdu w poszczególnych kombinacjach kolorystycznych podkreślają dynamiczny wygląd Grand GT.
Konstrukcja tyłu Grand GT  podkreśla unikalny charakter auta - sportowy, pewny siebie i męski. Połączenie spojlera dachowego TechArt ze znacznie większym tylnym spojlerem powoduje jeszcze mniejszą siłę nośną na tylnej osi i większą stabilność jazdy oraz aktywne bezpieczeństwo - nawet przy dużej prędkości.

Dodatkową cechą konstrukcyjną Grand GT jest charakterystyczny tylny spojler z wbudowanymi wlotami powietrza oraz dopasowany dyfuzor. Owalne podwójne rury sportowego układu wydechowego TechArt są w pełni zintegrowane z tyłem pojazdu i optymalnie wypełniają pakiet tuningu zewnętrznego.

TechArt oferuje imponujący wzrost mocy dla Porsche Panamera Turbo. TechArt powerkit TA 070/T1 zwiększa moc silnika 4,8 l twin-turbo z 500 KM do niebagatelnych 580 KM. Generowany moment obrotowy wzrasta z 700 Nm do potężnych 830 Nm.  

Dążenie do perfekcji oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów stanowią główny aspekt indywidualizacji wnętrza GrandGT. Wnętrze zaproponowane przez TechArt wyróżnia się wyjątkową jakością. Począwszy od wprowadzenia drobnych akcentów, takich jak dekoracyjne szwy w niestandardowym kolorze lub wstawek ze szlachetnego drewna aż do unikalnych całych pakietów do wnętrza wyprodukowanych w fabrykach TechArt.

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X