ABT Audi A6 3.0 BiTDI
ABT Audi A6 3.0 BiTDI
ABT Audi A6 3.0 BiTDI
ABT Audi A6 3.0 BiTDI
ABT Audi A6 3.0 BiTDI
ABT Audi A6 3.0 BiTDI
ABT Audi A6 3.0 BiTDI

ABT Audi A6 3.0 BiTDI

Oto nasze ostatnie dzieło… Audi AS6 ubrane w pakiet stylistyczny Abt Sportsline. Ten niesamowity samochód przyjechał do naszego serwisu prosto z salonu Audi. Klient już w momencie zakupu wiedział, że seryjny model to dla niego za mało!

A-szóstka otrzymała zatem dynamiczny i nieco drapieżny przedni spoiler z dwoma wlotami powietrza. Wyposażyliśmy ją także w sportowy wydech z poczwórnym zakończeniem oraz wspaniale prezentującą się tylną lotkę. Dopełnieniem pakietu są jeszcze listwy boczne, na które klient jednak się nie zdecydował.

Przy tym modelu warto zwrócić uwagę na nowy silnik wysokoprężny bi-turbo. Jednostka o pojemności 3 litrów produkuje 313 KM w przedziale od 3 900 do 4 500 obr./min. i 650 Nm maksymalnego momentu obrotowego utrzymywanego pomiędzy 1 450 a 2 800 obr./min. Silnik współpracuje z ośmiobiegową przekładnią automatyczną Tiptronic, która przenosi napęd na cztery koła. Model A6 wyposażony w nowego diesla przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,1 sekundy i rozpędza się maksymalnie do 250 km/h.

UWAGA! Już wkrótce w naszej ofercie  pojawi się modyfikacja tego silnika na około  350 KM i 700 Nm!

Ponadto prezentowany przez nas model BiTDI został przez producenta wyposażony w specjalny system przekształcający typowy dźwięk silnika TDI na brzmienie uzyskiwane w samochodach wyposażonych w jednostki benzynowe o wysokich osiągach. Robi wrażenie!

 

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X