AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI

AUDI ABT A8 4.2 TDI

Oto przedstawiamy Państwu kolejne Audi A8, które zostało poddane w naszym serwisie kompletnej metamorfozie.

To Audi w ciągu kilku dni otrzymało w Pachura Moto Center idealnie skrojony biały „garnitur”.  A-ósemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje najlepszy na rynku tuner Abt Sportsline. Audi zostało ubrane w pakiet stylistyczny ABT „Aero”.  Wystylizowane w Pachura Moto Center Audi wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne oraz tylna lotka. Uwieńczeniem całego pakietu jest nowy tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego, po raz pierwszy częściowo pomalowany na kolor czarny.

Dzięki tym zmianom linia Audi A8 jest jeszcze bardziej sportowa, a sam samochód sprawia wrażenie jeszcze bardziej ekskluzywnego.  

Ponadto auto wyjechało z naszego serwisu na pięknych felgach – ABT CR 20”.

 

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X