AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI

AUDI ABT A8 4.2 TDI

Oto nadjeżdża kolejne totalnie odświeżone Audi A8 4.2 TDI. Już pierwszy rzut oka na karoserię A8 wystarczy, by się przekonać, że pod względem stylistycznym, to Audi jest dopracowane w najmniejszym calu. A-ósemka swój nowy design zawdzięcza fachowcom z Pachura Moto Center. 

To już piąta A-ósemka, którą w ostatnim czasie wzięliśmy na swój warsztat.  Efekt przemian jak zwykle jest imponujący. Ten model Audi już w serii ma wiele do powiedzenia. Auto prezentuje się okazale i wyjątkowo prestiżowo. Co nie oznacza, że z tego auta nie można wydobyć znacznie więcej…  Dlatego prezentujemy nasz pomysł na to jak przeobrazić A-ósemkę w prawdziwą sportową limuzynę. To Audi w ciągu kilku dni otrzymało idealnie skrojony czarny „garnitur”.  A-ósemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje najlepszy na rynku tuner Abt Sportsline. Audi zostało ubrane w pakiet stylistyczny ABT „Aero”.  Wystylizowane w Pachura Moto Center Audi wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne, nowy tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego oraz tylna lotka. Dzięki nim linia boczna Audi A8 jest jeszcze bardziej sportowa, a sam samochód sprawia wrażenie jeszcze bardziej ekskluzywnego. 

Kolejnym krokiem udoskonalania tej maszyny było wprowadzenie modyfikacji ABT Power. Auto w serii miało 368 KM oraz 800Nm. Tymczasem A-ósemka opuściła nasz serwis z prawdziwie „morderczą” mocą 423 KM i 860 Nm. V-max ponad 300km/h!

Udzielamy gwarancji na 2 lata lub na 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

 

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X