Audi RS6 5.0 V10 TFSI
Audi RS6 5.0 V10 TFSI
Audi RS6 5.0 V10 TFSI
Audi RS6 5.0 V10 TFSI
Audi RS6 5.0 V10 TFSI
Audi RS6 5.0 V10 TFSI
Audi RS6 5.0 V10 TFSI
Audi RS6 5.0 V10 TFSI
Audi RS6 5.0 V10 TFSI
Audi RS6 5.0 V10 TFSI

Audi RS6 5.0 V10 TFSI
730 KM i 805 Nm oraz v-max ograniczony do 340 km/h – to doskonałe połączenie imponującej mocy i niesamowitego dźwięku!

Już w momencie, kiedy to niesamowite auto przejechało przez bramy naszego serwisu -Pachura Moto Center - wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z prawdziwym potworem. Nie przypuszczaliśmy jednak , że uda nam się przeobrazić go w tak potężną bestię!

Audi RS 6 już w serii poraża swoją mocą. Potężne, zmierzone na naszej hamowni,  580 KM i 666 Nm powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednego kierowcę. Ale dla naszego klienta to wciąż było za mało…  Postawił nam tylko jeden warunek  – wykrzesać z tego auta 700 KM!  

Pierwszym krokiem jaki zrobiliśmy było przeprowadzenie modyfikacji silnika Abt Power na 700 KM. Pierwsze pomiary na hamowni udowodniły, że osiągnęliśmy swój cel, ale my wiedzieliśmy, że z tego auta da się wydobyć znacznie więcej.

Kolejnym etapem naszych prac był montaż pięknego układu wydechowego Abt Sportsline ze stali kwasoodpornej. Układ składa się z zespolonych tłumików środkowych oraz dwóch tłumików końcowych z końcówkami wydechowymi o średnicy 80mm. Dodatkowo zamontowaliśmy specjalne filtry powietrza.

Następnie RS6 „ubraliśmy” w elegancki przedni spoiler oraz tylny dyfuzor Abt – oba zostały wykonane z najwyższej jakości carbonu.

Na koniec auto ponownie wprowadziliśmy na hamownię. Wystarczył jeden pomiar, by udowodnić, że wydobyliśmy z tej bestii niebagatelne 730 KM i 805Nm! Warto dodać, że ogranicznik prędkości został ustawiony na 340 km/h.

Przypominamy, że udzielamy gwarancji na 2 lata lub na 100 tys. km na modyfikacje silnika Abt Sportsline.

 

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X