Audi A5 2.0 TFSI
Audi A5 2.0 TFSI
Audi A5 2.0 TFSI
Audi A5 2.0 TFSI
Audi A5 2.0 TFSI

Audi A5 2.0 TFSI

Ten wyjątkowy egzemplarz Audi A5 przyjechał do naszej firmy w jednym celu – nadania mu niepowtarzalnego charakteru.

Audi A5 reklamuje się w trzech porównaniach: komfortowy jak limuzyna, elegancki jak coupé i prawie tak samo praktyczny jak Audi Avant. Tymczasem my dodajemy jeszcze, że ma „piekielny” urok, który ujrzał światło dzienne po przeprowadzonych przez Pachura Moto Center modyfikacjach.

Ta „A-piątka” opuściła nasz serwis z idealnie wyprofilowaną tylną lotką ABT Sportsline oraz nowymi „skrzelami”. Zwieńczeniem tych eleganckich zmian jest zamontowany dyfuzor Abt wraz ze sportowym tłumikiem o poczwórnym zakończeniu wykonanym ze stali nierdzewnej z subtelnie wygrawerowanym logotypem ABT Sportsline.

 

 

 

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X