AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI
AUDI ABT A8 4.2 TDI

AUDI ABT A8 4.2 TDI

Audi A8 4.2 TDI ubrane w nowy, idealnie skrojony biały garnitur, dodatkowo wzmocnione o 50KM i 95Nm! V-max ponad 300 km/h!

Czapki z głów! Oto nadjeżdża totalnie odświeżone Audi A8 4.2 TDI. Już pierwszy rzut oka na karoserię A8 wystarczy, by się przekonać, że pod względem stylistycznym, to Audi jest dopracowane w najmniejszym calu. A-ósemka swój nowy design zawdzięcza fachowcom z Pachura Moto Center.

Tym razem wzięliśmy na swój warsztat piękne białe Audi A8 4.2 TDI.  Efekt przemian jak zwykle jest imponujący. Ten model Audi już w serii ma wiele do powiedzenia. Auto prezentuje się okazale i wyjątkowo prestiżowo. Co nie oznacza, że z tego auta nie można wydobyć znacznie więcej…

Dlatego prezentujemy nasz pomysł na to jak przeobrazić A-ósemkę w prawdziwą sportową limuzynę. Audi w ciągu kilku dni otrzymało w Pachura Moto Center idealnie skrojony biały „garnitur”.

A-ósemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje najlepszy na rynku tuner Abt Sportsline. Audi zostało ubrane w pakiet stylistyczny ABT „Aero”.

Wystylizowane w Pachura Moto Center Audi wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne, nowy tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego oraz tylna lotka. Auto przyjechało do naszego serwisu na kołach z 20” felgami. Jednak my zaproponowaliśmy klientowi nowe felgi aluminiowe Abt DR 21”. Dzięki nim linia boczna Audi A8 jest jeszcze bardziej sportowa, a sam samochód sprawia wrażenie jeszcze bardziej ekskluzywnego.

Kolejnym krokiem udoskonalania tej maszyny będzie chiptuning. Auto w serii ma 350 KM, które my postaramy się podbić do 385KM , a moment obrotowy z 800Nm podnieść na 880Nm.

Tak jak obiecaliśmy, tak też uczyniliśmy. A-ósemka opuściła nasz serwis z prawdziwie „morderczą” mocą 420 KM i 900 Nm. Pomiar seryjny wykazał natomiast parametry równe: 372 KM i 806Nm.

V-max ponad 300 km/h!

Udzielamy gwarancji na 2 lata oraz 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

 

Abt Sportsline dla Audi A8

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X