AUDI ABT R8 SPYDER "RED"
AUDI ABT R8 SPYDER "RED"
AUDI ABT R8 SPYDER "RED"
AUDI ABT R8 SPYDER "RED"
AUDI ABT R8 SPYDER "RED"
AUDI ABT R8 SPYDER "RED"
AUDI ABT R8 SPYDER "RED"

AUDI ABT R8 SPYDER "RED"

KOLEJNE NIESAMOWITE AUDI ABT R8 V10 SPYDER

Moc tej piekielnej maszyny to 600 KM. Maksymalny moment obrotowy – 560 Nm, 3,8 s do 100km/h i to wszystko w kabriolecie!

Z dumą przedstawiamy wyjątkowy egzemplarz Audi R8 Spyder, który swój drapieżny wygląd uzyskał dzięki kompleksowym modyfikacjom Abt Sportsline, którego generalnym przedstawicielem na Polskę jest Pachura Moto Center.

Samochód swoje nowe oblicze zawdzięcza wyposażeniu w kompletny pakiet aerodynamiczny Abt Sportsline.

Ten niesamowity czerwony kabriolet otrzymał nowe zderzaki. Ponadto, auto swój sportowy i zarazem luksusowy styl zawdzięcza zamontowaniu progów bocznych oraz tylnej lotki, która na stałe jest zamocowana za pokrywą silnika. Wszystkie elementy są wykonane z najwyższej jakości karbonu.

Czerwony kolor nadwozia idealnie uzupełniły dodatki z połyskującego karbonu. Do tego zestawu dopasowano felgi Abt, które również polakierowano na czarno. Ukoronowaniem tego dzieła było dodanie do kół subtelnej czerwonej obwódki, która fantastycznie podkreśla drapieżny charakter Audi R8.

Audi R8 oprócz zewnętrznego szlifu uzyskało także nową moc. Seryjny model V10 FSI został profesjonalnie wzmocniony dzięki chiptuningowi Abt. Silnik po perfekcyjnych modyfikacjach osiągnął moc 600 KM, a maksymalny moment obrotowy wzrósł do 560 Nm.

Udzielamy gwarancji na 2 lata oraz 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

 

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X