AUDI A7 ABT SPORTSLINE
AUDI A7 ABT SPORTSLINE
AUDI A7 ABT SPORTSLINE
AUDI A7 ABT SPORTSLINE
AUDI A7 ABT SPORTSLINE
AUDI A7 ABT SPORTSLINE

AUDI A7 ABT SPORTSLINE

Audi A7 3.0 TDI w nowym, jeszcze bardziej sportowym wydaniu

Tym razem specjaliści z Pachura Moto Center wzięli na swój warsztat Audi A7 3.0 TDI.  Efekt przemian jest imponujący. Auto po kuracji wzmacniającej zyskało jeszcze bardziej drapieżny i ekstrawagancki charakter. – Dla nas A7 to samochód, którego właściwości wizualne muszą odzwierciedlać jego osiągnięcia na drodze – zapewnia Patryk Pachura.


Model Audi A7 3.0 TDI już w swej pierwotnej formie poraża dynamiką i wysmakowaną linią nadwozia. Tymczasem specjaliści z Pachura Moto Center wiedzą, że to auto stać na więcej. Audi w ciągu kilku dni otrzymało idealnie skrojony na miarę „garnitur”.

A-siódemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje najlepszy na rynku tuner Abt Sportsline. Audi zostało ubrane w pakiet stylistyczny ABT „Aero”, który m.in. oferuje ekskluzywne i unikalne wzornictwo części karoserii, nadaje sportowy, dynamiczny wygląd i wypełnia luki w jakości procesu produkcyjnego danej serii aut.

Nową wersję Audi A7 wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne oraz nowy tylny spoiler  z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego. Dzięki sportowym felgom aluminiowym Abt DR 20” linia boczna Audi A7 jest jeszcze bardziej sportowa, a sam samochód sprawia wrażenie jeszcze bardziej „umięśnionego”.

Jednak to nie koniec przemian tej czarnej „bestii”. Wysokoprężny silnik TDI „rozkręcono” z 245 KM i 500 Nm do  300 KM i 580 Nm.

Udzielamy gwarancji na 2 lata oraz 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

Abt-sportsline dla Audi A7

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X