PORSCHE CAYENNE TURBO
PORSCHE CAYENNE TURBO
PORSCHE CAYENNE TURBO
PORSCHE CAYENNE TURBO

PORSCHE CAYENNE TURBO

Porsche Cayenne Turbo

Bez kompromisu -to hasło reklamowe SUVa Porsche w najmocniejszej wersji silnikowej. Jednak okazuje się, że nawet tak doskonały samochód o imponujących osiągach można jeszcze poprawić.

Silnik 4.8 Turbo w wersji seryjnej rozwinął na hamowni następujące parametry: 510 KM, 685 Nm. Jednak nasz klient okazał się bardzo wymagającym kierowcą... i kazał jeszcze nad tym autem "popracować".

Porsche trafiło do rąk PACHURA Motorsport po raz kolejny. Tym razem na chiptuning. Po modyfikacji sterownika, na hamowni udało nam się zmierzyć moc maksymalną 556 KM przy 6385 obr/min oraz maksymalny moment obrotowy na poziomie 770 Nm przy 3390 obr/min.

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X