AUDI A7 ABT POWER (AEC)
AUDI A7 ABT POWER (AEC)
AUDI A7 ABT POWER (AEC)
AUDI A7 ABT POWER (AEC)
AUDI A7 ABT POWER (AEC)

AUDI A7 ABT POWER (AEC)

Ten model „A-siódemki” trafił w ręce zespołu PACHURA Motorsport w konkretnym celu. Zwiększenia mocy! Pod maską Audi zamontowano jedną z najnowocześniejszych jednostek napędowych – 3.0 TFSI. Ta gama silników jest już seryjnie zabezpieczona przed tradycyjnym chiptuningiem. Jednak specjaliści z PACHURA Motorsport chętnie podejmują nietypowe wyzwania. Tym razem zastosowali innowacyjny komputer sterujący Abt AEC, który po zaprogramowaniu podjął współpracę z seryjnym ECU na zasadzie Master-Slave.

Efekt naszej pracy był zdumiewający. Audi zyskało moc 390 KM, którą osiąga przy 6600 obr/min. Maksymalny moment obrotowy ma wartość blisko 510 Nm przy 4945 obr/min.

Najnowszy program do tuningu Audi A7, oprócz modyfikacji silnika, składa się także z subtelnych aerodynamicznych ulepszeń, które podkreślają dynamiczny charakter Audi.Nowy przedni zderzak oraz progi boczne wzmacniają agresywne oblicze „A-siódemki”. Ukoronowaniem przemian jest zbudowany z czterech rur wydechowych tylny spojler.

Tuner oferuje także lekkie koła w zakresie od 19 do 21 cali, wyposażone w bardzo wydajne opony.

Udzielamy gwarancji na 2 lata oraz 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

Abt-sportsline dla Audi A7

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X