ABT AUDI A8 (4H)
ABT AUDI A8 (4H)
ABT AUDI A8 (4H)
ABT AUDI A8 (4H)
ABT AUDI A8 (4H)

ABT AUDI A8 (4H)

Abt Audi A8 - to sportowa imuzyna w najepszym wydaniu. Doskonale zachowane proporcje pomiędzy elegancją samochodu z najwyższego segmentu, a sportowym duchem który ma w firmie Abt bardzo długą tradycję. Projektanci Abt wykonali wpsaniałą pracę przy projektowaniu pakietu zewnętrznego dla nowego Audi A8.

Wszystkie dodatki są doskonale wpasowane w sportowy charakter Audi, nie zmieniając jego wizerunku, bardzo estetycznie go podkreślają. Ten wspaniały egzemplarz Abt AS8 porusza się na 20 calowych felgach Abt CR, a napędza go silnik 4.2 TDI dodatkowo wzmocniony przez chiptuning Abt Power. Efekt:

- moc maksymalna: 412 KM

- maksymalny moment obrotowy: 894 Nm

- przyspieszenie od 0 do 100 km/h: poniżej 5 s

- prędkość maksymalna: ponad 300 km/h

Udzielamy gwarancji na 2 lata oraz 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

Abt-sportsline dla Audi A8

 

 

Zapewniamy profesjonalny i solidny serwis w rozsądnych cenach. Posiadamy kompleksowe wyposażenie, potrzebne doświadczenie, usługi na najwyższym poziomie...

 

W naszym serwisie nie zapominamy o tych, którzy lubią swoim autom nadawać indywidualny styl. W dziale Projekty prezentujemy pomysły na ciekawe modyfikacje...

 

Kompleksowo i profesjonalnie przygotowujemy samochody do udział w zawodach sportowych...

© pachura motorsports | projekt i wykonanie: amb software

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X